Drukuj

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 sierpnia 2016 r.

 


1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w poniedziałek               NMP Królowej

w środę                          Święto św. Bartłomieja , Apostoła

w piątek                         Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

w sobotę                        św. Moniki

2. Jutro - 22 sierpnia - o godz. 18.00 będzie nabożeństwo do św. Rity i Msza święta ku czci św. Rity w czasie której będą pobłogosławione róże. Intencje   modlitewne przez wstawiennictwo św. Rity można składać przed nabożeństwem.

3. W piątek – 26 sierpnia – w Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 19.00 będzie Msza święta połączona z Aktem Oddania Matce Najświętszej.

4. W przyszłą niedzielę – 28 sierpnia – o godz. 14.00 w Trojanowicach (obok przedszkola) będzie Msza święta, którą rozpoczną się Gminne Dożynki – Gminy Zielonki. Wójt Gminy Zielonki Bogusław KRÓL, sołtys Trojanowic Bożena MĘDREK oraz Rada Sołecka serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach dożynkowych.

5. Uroczystość odpustową ku czci św. Idziego będziemy obchodzić za dwa tygodnie,w niedzielę, 4 września.

 

 


 

 

 

 

 

www.parafiagiebultow.pl