Parafia Giebułtów

O G Ł O S Z E N I A       DU S Z P A S T E R S K I E

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 czerwca 2021

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w poniedziałek                       bł. Michała KOZALA, biskupa i męczennika

we wtorek                              bł. Jolanty, zakonnicy

w czwartek                             św. Alberta CHMIELOWSKIEGO, zakonnika

w sobotę                                 św. Romualda, opata

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, są odprawiane w naszym kościele

– w dni powszednie o godz. 18.30,

– w niedzielę o godz. 15.00, bezpośrednio po nabożeństwie jest Msza święta.

Wszystkich parafian zapraszam na wspólną modlitwę.

1. W piątek – III miesiąca – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, będzie połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  2. W przyszłą niedzielę – 20 czerwca – w czasie MszY świętej o godz. 11.00 będzie udzielany sakrament chrztu świętego. Spotkanie dla Rodziców i chrzestnych odbędzie się w środę – 16 czerwca – o godz. 19.30.
  3. Wszystkich chłopców, którzy chcą zostać ministrantami serdecznie zapraszam na spotkanie, które odbędzie się w sobotę – 19 czerwca – o godz. 9.00.
  4. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski przekazuje informacje, że od dnia 20 czerwca br. /od następnej niedzieli/ w Archidiecezji Krakowskiej zostaje odwołana dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Msza świętej.

© 2020, Parafia Giebułtów.