Parafia Giebułtów

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

24 stycznia 2021 r.

1. Bóg wzywa nas do uznania naszej grzeszności i przemiany swojego życia, „bo czas jest krótki” i „bliskie jest królestwo Boże”. Dlatego bądźmy otarci na Boże przebaczenie i miłość, „która trwa od wieków” a wówczas łatwiej będzie nam przyjąć i realizować życiowe powołanie.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

w poniedziałek           Nawrócenie św. Pawła Apostoła

we wtorek                   świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów

w czwartek                 św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

1. W przyszła niedzielę – 31 stycznia – o godz. 9.30 odprawię Mszę świętą w intencji wszystkich Parafian z Pękowic, w ramach modlitwy kolędowej, wypraszając wszelkie łaski i opiekę Bożą w Nowym Roku oraz udzielę błogosławieństwa dla was, waszych domów i mieszkań. Zapraszam do wspólnej modlitwy, szczególnie poprzez łącza internetowe.
  1. Dzisiaj do godz. 16.00 będzie otwarty kościół, jest jeszcze do zabrania kreda i mirra poświęcona w Uroczystość Objawienia Pańskiego, dlatego proszę zabrać do domów, aby oznaczyć drzwi mieszkań.
  1. Dzisiaj po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła, są zbierane ofiary dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.
  1. Transmisje internetowe z naszego kościoła:

– sobota – 30 stycznia – godz. 17.00 Msza święta

– niedziela – 31 stycznia – Msze święte o godz. 8.00; 9.30; 11.00

© 2020, Parafia Giebułtów.