Parafia Giebułtów

O G Ł O S Z E N I A       D U S Z P A S T E R S K I E

X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 czerwca 2024 r.

1. W dzisiejszej liturgii Zbawiciel zapewnia nas, że Jego najbliższą rodziną są ci, którzy pełnią wolę Bożą. Otwórzmy nasze serca na skierowane do nas słowo, przez które Bóg prowadzi nas bezpieczną drogą swoich przykazań.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w poniedziałek                       bł. Bogumiła,

we wtorek                              św. Barnaby, apostoła

w środę                                   bł. Piotra DAŃKOWSKIEGO, kapłana i męczennika

w czwartek                             św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła

w piątek                                 bł. Michała KOZALA, biskupa i męczennika

w sobotę                                 bł. Jolanty

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, są odprawiane w naszym kościele:

– w dni powszednie o godz. 18.30

– w niedziele            o godz. 15.00.

Bezpośrednio po nabożeństwie jest Msza święta. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na wspólną modlitwę.

1. W przyszłą niedzielę – 16 czerwca – w czasie Mszy świętej o godz. 11.00 będzie udzielany sakrament Chrztu Świętego. Spotkanie dla Rodziców i chrzestnych odbędzie się w środę – 12 czerwca – o godz. 19.15.

1. W sobotę – 15 czerwca – w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, o godz. 11.00 odbędzie się beatyfikacja sługi Bożego ks. Michała RAPACZA, męczennika czasów komunizmu.

© 2020, Parafia Giebułtów.

Secured By miniOrange