Parafia Giebułtów

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Idziego w Giebułtowie

Ul. Św. Idziego 2, 32-085 Giebułtów

e-mail: sgutt@op.pl

II. Miejsce i termin składania ofert:

1. Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać w formie elektronicznej, tj. scan oferty podpisanej przez Wykonawcą lub osobę uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy na adres: sgutt@op.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: „Zapytanie ofertowe – „Wymiana dachu i więźby dachowej oraz remont elewacji na kościele p.w. Św. Idziego w Giebułtowie obejmującego Przebudowę dachu kościoła parafialnego p.w. Św. Idziego w Giebułtowie na działce nr 396 w miejscowości Giebułtów, gmina Wielka Wieś”.

1. Ofertę należy złożyć do dnia 29.07.2024 r. do godz. 15:00.

Załączniki:

Zapytanie ofertowe,

Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy,
Załącznik nr 2 – Istotne postanowienia umowy,
Załącznik nr 3 – Wzór wykazu prac konserwatorsko – restauratorskich,
Załącznik nr 4 – Wzór wykazu osób,
Załącznik nr 5 – Projekt budowlany,
Załącznik nr 6 – Pozwolenia konserwatorskie,
Załącznik nr 7 – Przedmiar robót,

PLIKI DO POBRANIA:

Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy,
Załącznik nr 2 – Istotne postanowienia umowy,
Załącznik nr 3 – Wzór wykazu prac konserwatorsko – restauratorskich,
Załącznik nr 4 – Wzór wykazu osób,
Załącznik nr 5 – Projekt budowlany,
Załącznik nr 6 – Pozwolenia konserwatorskie,
Załącznik nr 7 – Przedmiar robót,

21  lipca 2024 r.

1. Jezus Chrystus gromadzi nas na świętej wieczerzy i chce nas karmić chlebem na życie wieczne. Pełni wdzięczności za Eucharystię otwórzmy nasze serca, aby Bóg mógł w nich królować.

2.Wtym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w poniedziałek                       św. Marii Magdaleny

we wtorek                               św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

w środę                                   św. Kingi, dziewicy

w  czwartek                            św. Jakuba, apostoła

1. W poniedziałek – 22 lipca:

– o godz. 18.00  nabożeństwo do św. Rity,

– o godz. 18.30 Msza święta.

Intencje przez wstawiennictwo św. Rity można składać przed nabożeństwem.

W czasie Mszy świętej będą pobłogosławione róże.

1. W czwartek– 25 lipca – w liturgii wspominamy także św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszy świętej o godz. 19.00 odbędzie się błogosławieństwo pojazdów. Najpierw będzie wspólna modlitwa na zewnątrz kościoła, a następnie indywidualne błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Wszystkich kierowców wraz z pojazdami serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę.

1. W piątek – 26 lipca – wspominać będziemy świętych Joachima i Annę, którzy patronują wszystkim babciom i dziadkom, niech wstawiennictwo świętych Joachima i Anny wyprasza dla nich wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże, aby szczególnie dla swoich wnuków byli wsparciem na drodze dorastania.

14  lipca 2024 r.

1. Niech czas wakacji sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniem wiary
    oraz do spotkań z drugim człowiekiem. Dlatego czerpmy moc z Eucharystii, dzięki której łaska Boża staje się naszym udziałem.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w poniedziałek                       św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

we wtorek                              NMP z Góry Karmel /MB Szkaplerznej/

w czwartek                             św. Szymona z Lipnicy, kapłana

w sobotę                                 bł. Czesława, kapłana

1. W piątek – III miesiąca – o godz. 19.00 Msza święta i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1. W przyszłą niedzielę – 21 lipca – w czasie Mszy świętej o godz. 11.00 będzie udzielany sakrament
    Chrztu Świętego.

7 lipca 2024 r.

1. Chrystus, pokorny Sługa Pański, zaprasza nas, byśmy przy Jego sercu odnaleźli ukojenie. Trudy i obciążenia naszego życia są duże, ale większa jest moc łaski Boga. Słuchając jego słowa i karmiąc się Jego ciałem otwieramy się na jego miłującą obecność. Prośmy Boga, by spotkanie z Chrystusem przemieniło nasze wnętrze, wprowadzając nas w radosne uwielbienie Boga.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w poniedziałek           św. Jana z Dukli, kapłana

w czwartek                 św. Benedykta, opata, patrona Europy

w piątek                      św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

w sobotę                     świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1. W dniach od 6 do 11 sierpnia odbędzie się 44. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Organizatorzy zapraszają do udziału w grupie dekanatu Bolechowickiego. Zapisy odbywają w parafiach do 30 lipca, a następnie z Bazie Pielgrzymki, w kościele Arka Pana w Bieńczycach.  Zapraszamy zarówno rodziny, jak i pojedynczych pielgrzymów. Osoby niepełnoletnie muszą  posiadać zgodzę rodziców i opiekuna.

© 2020, Parafia Giebułtów.

Secured By miniOrange